sobota, 7 grudnia 2013

Epilog

Niall zaczął nerwowo przechadzać się po pokoju, co chwilę łapiąc się za głowę i przejeżdżając po swoich włosach. W końcu chyba nie wytrzymał i po prostu usiadł na środku salonu przed wygasłym kominkiem, zakładając ręce za głowę. 
Podeszłam do niego i siadłam obok na podłodze. 
-Ostatnio często zastanawiałem się, jak mogłoby wyglądać nasze życie, gdyby nie to wszystko... - zaczął Niall, podnosząc głowę.
Zawinął kosmyk moich włosów za ucho i uśmiechnął się smutno. 
Oboje dobrze wiedzieliśmy, że tym razem to nie była zwykła trudna sytuacja. Wszystko się zmieniło i dotarliśmy do momentu, w którym nie można już było niczego cofnąć. Nie byliśmy w stanie zmienić przeszłości, ale mieliśmy jeszcze jedną możliwość. 
Mogliśmy zdecydować o tym, co będzie naszą przyszłością. Nadal należał do nas ten jeden, jedyny wybór.
-Nie masz poczucia, że już nie jesteś tą samą osobą? - zapytał Niall, przyglądając mi się badawczo.  
-Nawet nie wiesz jak bardzo ostatnio to czuję - potwierdziłam. 
-Mam wrażenie, że przeze mnie się zatraciłaś i nienawidzę tego, co ci zrobiłem. gdyby nie ja...
-Przestań - przerwałam mu, nie chcąc kolejny raz słyszeć z jego ust czegoś, co raniło nas obydwoje. 
Pogładziłam go dłonią po policzku, a on przechylił głowę, jakby chciał mocniej mnie poczuć, poczuć to, że jestem tuż obok niego i nigdzie się nie wybieram. 
-Nawet jeśli się zatraciłam, to zatraciłam się z tobą. Niczego nie żałuję, nie, dopóki jesteśmy razem. 
Niall pokręcił załamany głową. 
-Teraz wszystko się zmieni, jeśli nas złapią, rozdzielimy się. Mnie wsadzą do innego więzienia, już nigdy się nie zobaczymy.
Wiedziałam, że ma rację, bo ostatnio sama dużo o tym myślałam. Często przez moją głowę przesuwała się myśl, którą zawsze starałam się odsuwać od siebie, ale tym razem wydała mi się naprawdę jedynym wyjściem.
-Jest tylko jedna możliwość, by pozostać razem - szepnęłam. 
Sięgnęłam do paska moich spodni z tyłu, wyczuwając zimny, twardy przedmiot. Wyciągnęłam go i położyłam na moim udzie. Podniosłam również drugi taki sam, który leżał na podłodze obok Nialla i włożyłam mu go w dłoń. 
Popatrzył na mnie, jakbym była zupełnie szalona, ale jednocześnie widziałam, że próbował zorientować się, o czym myślę i po chwili zobaczyłam, że zrozumiał. 
-Pamiętam, kiedy po raz pierwszy cię zobaczyłem - wyszeptał. 
Uśmiechnęłam się, kiedy z mojego oka spłynęła pojedyncza łza. Nie zdążyłam jej otrzeć, Niall był szybszy. Przejechał swoim miękkim kciukiem po moim policzku. 
-Nienawidziłam cię, nienawidziłam cię od momentu kiedy cię zobaczyłam. Nie sądziłam, że między tym uczuciem a miłością jest aż tak cienka linia - powiedziałam cicho.
Niall znów pochylił głowę i uśmiechnął się, jakby przywołując z myślach dawne wydarzenia.
-Chciałem ci dokuczyć, wydawałaś się jedną z tych dziewczyn, które mają wszystko, a ja chciałem ci to odebrać tak samo, jak odebrano to mi. Jednak potem...po prostu nie mogłem. Kiedy to uczucie w ciebie uderza, to jak zderzenie z samochodem, twój świat wywraca się do góry nogami. Po tym wszystkim chciałem tylko za wszelką cenę cię chronić, a jednocześnie tak bardzo cię pragnąłem, że bałem się, iż w ten sposób cię skrzywdzę. 
W oczach Nialla zaczęło pojawiać się coś, czego nigdy bym się nie spodziewała zobaczyć. Łzy. 
Mój podbródek zaczął się trząść, ale wiedziałam, że muszę to pokonać, muszę wytrzymać. 
Postanowiłam, że będę silna, bez względu na wszystko. 
Niall powoli skinął głową. 
-Obiecaj mi, że to zrobisz, obiecaj, że zrobimy to razem - zażądałam - Nie mogłabym potem zostać tutaj...
Niall nie powiedział nic, zamiast tego chwycił mnie mocno za tył głowy i przyciągnął do siebie. Jego usta zderzyły się z moimi i w jednej chwili mogliśmy poczuć się jak jeden organizm, jak jedność.
Tak strasznie go pragnęłam, tak cholernie chciałam być z nim na zawsze.
Kiedy w końcu udało nam się rozłączyć nasze wargi, spojrzałam w jego oczy. Dopóki nie poznałam Nialla nie sądziłam, jak piękne mogą być oczy ukochanej osoby, w której widzisz swoje odbicie, dodatkowo wypełnione bezgraniczną miłością.
Były tak piękne, chyba głównie dzięki nim pomyślałam, że jestem gotowa. Jakby błękit jego tęczówek mówił mi, że dam radę. 
Uniósł dłoń, w której trzymał zaciśnięty pistolet i przyłożył go do mojej klatki piersiowej. Ja zrobiłam po chwili to samo. 
Czułam, jak Niall próbuje opanować trzęsącą mu się rękę. Podtrzymałam go moją dłonią, aż się uspokoił. W jakiś sposób zdołałam opanować emocje, co zdziwiło mnie samą. Myślę, że tak zwykłam radzić sobie ze wszystkim, co działo się wokół. W pewnym momencie stałam się zdolna do wyłączenia wszystkich emocji. Bałam się, że w końcu nie wytrzymam, a one wrócą ze zdwojoną siłą i wybuchną, jak długo składowany dynamit, który w końcu ktoś postanawia podpalić. 
Z zewnątrz słyszeliśmy zbliżające się grupy policjantów, którzy stopniowo otaczali dom.
Nie mieli pojęcia o tym, co działo się w środku. Tak naprawdę chyba nawet ja i Niall nie mieliśmy pojęcia o tym, co robimy. Szczerze mówiąc, nigdy nie wyobrażałam sobie umierania w tym wieku. 
-Na trzy - powiedziałam, po czym zaczęłam - Jeden...
-Jesteś pewna... - szepnął Niall - Nie chcę cię stracić, tak cholernie chcę mieć cię cały czas ze sobą, chcę, żebyśmy byli szczęśliwi...
Położyłam mu palec na ustach, dając mu tym samym do zrozumienia, że tak, jestem cholernie pewna i zdecydowana.
-Będziemy szczęśliwi - powiedziała cicho - Jeśli nie możemy być szczęśliwi tutaj, to jest tylko jedno miejsce, w którym możemy. 
-Dwa - wyszeptał. 
-Trzy.
Nacisnęłam spust.
Niall zrobił dokładnie to samo. 
Poczułam przerywający ból rozsadzający mnie od środka. Wszystko stało się tak szybko...
Kiedy oboje upadaliśmy, zdążyłam tylko złapać Nialla na rękę, po raz ostatni złączyć nasze dłonie. Ciepło, jakie powoli zaczęło z niego uciekać, jakby zatrzymało się pomiędzy naszymi palcami, jakby miejsce, w którym stykały się nasze ciała było w jakiś sposób ogniwem, które nas łączyło nie tylko w sensie fizycznym. 
Opadliśmy na zimną posadzkę, a spod naszych ciał zaczęły sączyć się strugi czerwonej krwi.
Ostatnimi siłami przekręciłam głowę, by spojrzeć na niego po raz ostatni. Jego powieki zamykały się, ale zdążyłam uchwycić ostatnie spojrzenie, ostatnie spojrzenie błękitnych oczu, które tak strasznie pokochałam. Niall również na mnie patrzył. Uniósł ostatnimi siłami jeden kącik swoich ust, czym sprawił, że zrobiłam to samo. 
Śmierć tuż obok osoby, którą się kocha wydaje się być dobrą śmiercią.
Wszystko wokół powoli znikało, dom, policja, las, cały świat zaczął jakby parować, zostawiając tylko nas. Dwa ciała, wciąż jeszcze próbujące zaczerpnąć powietrza i dwa dogasające serca, które przygotowywały się, by przepompować krew ten ostatni raz.
To było jak tonięcie i nikt już nie potrafił mnie uratować, bo osoba, która byłaby to tego zdolna tonęła razem ze mną.
Przypominałam sobie wtedy wszystko. Nasze pierwsze spotkanie, emocje, które mi wtedy towarzyszyły. Pojawienie się Nialla w moim pokoju, kiedy był cały mokry od deszczu, spotkanie podczas dyskoteki, nasze pocałunki, namiętność, miłość...
Wszystko skończyło się tak szybko, o wiele za szybko. 

Mówią, że po śmierci nasz mózg działa jeszcze przez kilka minut, wyświetlając, jak ostatni film, sceny całego naszego życia.
Dlaczego w takim razie widziałam tylko momenty, w których byłam razem z Niallem?
Odpowiedź była dość łatwa. 
Może dlatego, że to on był całym moim życiem.  
___________________________________________

Tak więc oto jest. Ostatni rozdział, ostatnie spotkanie z Meg i Niallem, ostatnie słowa, ostatnie linijki tekstu...
Jeśli dotarliście aż tutaj, to chciałabym, żebyście wiedzieli, jak bardzo jestem wam wdzięczna. Za każde słowo, które podtrzymywało mnie na duchu i motywowało do dalszego pisania, za cierpliwość w oczekiwaniu na nowe rozdziały. 
Dziękuję każdemu z Was oddzielnie i razem jednocześnie. Szczególnie tym osobom, które po przeczytaniu komentowały rozdział albo pisały do mnie na twitterze, naprawdę nie macie pojęcia ile to dla mnie znaczyło. Bo mogłoby czytać i tysiąc osób, ale gdyby nikt nie dawał znać, że to robi to nie wiem, czy tak łatwo byłoby mi się zmotywować do pisania kolejnych rozdziałów :)
Gdyby nie Wy, nie byłoby Hungera. 
Niedługo, po krótkiej przerwie zacznę pisać drugie opowiadanie, zupełnie inne niż Hunger, aczkolwiek mam cichą nadzieję, że będziecie chcieli je przeczytać. W głównej roli Niall, ale będzie też reszta One Direction i prawdopodobnie chłopaki z 5 Seconds Of Summer. Dużo więcej intryg, knucia, ale mam nadzieję, że też się Wam spodoba.
Na pewno kiedy już będę mieć czas, by je dodawać poinformuję o tym na twitterze, stay tuned :)
Jeśli chcecie być w przyszłości informowani o nowym opowiadaniu, to piszcie tutaj w komentarzach albo bezpośrednio do mnie na twitterze.
Wasza Meg x


364 komentarze:

 1. 'Może dlatego, że to on był całym moim życiem.'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Naprawdę nie wiem, co napisać. Po prostu brak mi słów.
   Nie wiem. Wiedz, że zwykle nie płaczę, a tutaj przy ostatnim zdaniu nie wytrzymałam i łzę uroniłam. Oh.

   I to ja Tobie dziękuję! Za to, że poświęcałaś czas, aby cieszyć nas tą przecudowną, poruszającą historią. Że zechciałaś podzielić się z nami piękną miłością Meg i Nialla, którzy już teraz na zawsze będą razem.
   Coś fantastycznego się właśnie skończyło. I można mówić, że to tylko kolejna opowiastka, kolejne fanfiction, ale nie, Hunger był naprawdę czymś wyjątkowym i cholernie żałuję, że nie było mnie tutaj od początku.
   I pewnie plotę trzy po trzy, ale to twoja wina, bo doprowadziłaś mnie do takiego stanu, że oszalałam.

   DZIĘKUJĘ.
   I czekam.

   Usuń
 2. cudowne! Nie spodziewała się takiego zakończenia..... smutne i radosne....
  hm daje do myślenia :)
  Nie wiem co napisać XDDD bo to takie jhygtftyhui mam łzy w oczach normalnie XD
  skończę pisać ten komentarz i idę wypłakać się XDD
  @Kateiloveyou1

  P.S. To chyba ostatni komentarz do nowego rozdziału na blogu, więc chce powiedzieć, że masz talent! Jesteś zdecydowanie dobrą początkową pisarką :) Oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jezus Maria ryczę :CC Dlaczego się tak skończyło :CC
  Smutne, bardzo smutne a jednocześnie bardzo piękne. Jest pokazane jak bardzo wielka była miłość miedzy Niallem i Meg :C I to jest w tym wszystkim najlepsze <3 Normalnie Tak bardzo chciałam żeby jednak żyli razem, żeby to sie inaczej skończyło no ale ... Kocham Hungera i kocham ciebie oraz twój talent <3 Na prawdę !! Czekam z niecierpliwoscią na kolejne opowiadanie <3 Może być ciekawie ;**

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy fanfic na którym się popłakałam :C
  jesteś niesamowita..

  OdpowiedzUsuń
 5. rycze, rycze, rycze! kocham cię Magda! ♥

  @irish_teenager

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest piekne. Bede tesknic za Hungerem. Nie usuwaj go. Bede chciala sobie przeczytac kiedys jeszcze. Wszystko. Od poczatku do konca. Dziekuje Ci za te piekne chwile. Za usmiech. Za lzy. Za szczescie i za gniew , ktore spowodowal twoj blog. Oczywiscie, ten drugi bede czytac. Kocham ciebie i twoja tworczosc. Nie bede sie rozpisywac, bo jestem na telefonie. Jeszcze raz dziekuje za te wszystkie wspaniale chwile . Bede teksnic za toba i tym blogiem . Pozdrawiam i zycze milej nocy, swiat, weekendu. Twoja wierna czytelniczka Panda. <3
  Ps. Czytam to pierwsza? Czuje sie taka zaszczycona, na kimputerze pewnie cos dopisze :) <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Okej, skoro to już koniec, to czuję się zobowiązana do napisania co nieco i tym wspaniałym opowiadaniu, jakim jest/był(?) HUNGER.
  Na Twojego bloga wpadłam poprzez zakładkę na blogu 'Dark'; kiedy po raz pierwszy tu weszłam i przeczytałam te pierwsze pięć, może sześć rozdziałów, już wtedy wiedziałam, że nieważne ile będzie trwało to opowiadanie, ile trzeba będzie czekać - ja zostanę. I słowa dotrzymałam :)
  Przez ten cały czas zdążyłam się cholernie zżyć z Niallem i Meg. To, jak przedstawiłaś nam losy tych dwoje, ich rozterki, rodzącą się miłość między nimi, było po prostu... wow. Niewiele ludzi, którzy piszą potrafi robić to, co Ty zrobiłaś ze mną w tym Epilogu i we wszystkich poprzednich rozdziałach - doprowadzić mnie do płaczu i całkowicie rozpierdolić emocjonalnie. Uważam, że Meg i Niall to jedna z najlepszych par w świecie ff, a już na pewno jest ona moją ulubioną!
  Co do Epilogu - totalne zaskoczenie. Zupełnie nie spodziewałam się, że coś takiego przeczytam. Wciąż myślałam, że może to sen któregoś z tych dwojga, wersja co by było, gdyby... Niestety, czytając trzeci raz ten epilog, zrozumiałam, że to naprawdę k o n i e c. Koniec w przenośni i dosłownie. W tym fragmencie kończącym HUNGERA, dopiero widać, jak bardzo Meg się zmieniła na przestrzeni tych wszystkich rozdziałów - stała się silną, odważną i zdecydowaną dziewczyną. W życiu nie spodziewałam się, że to właśnie moja ukochana Meg zaproponuje takie rozwiązanie na bycie ze sobą. Mimo tego smutnego zakończenia, cieszę się - w końcu będą już ze sobą na zawsze. I to właśnie miłość - bez względu na wszystko, chcesz być z tą drugą osobą. I to właśnie sprawia, że teraz piszę te parę słów do Ciebie, zalewając się oceanem łez.
  Droga Meg, z całego serca chcę Ci podziękować za te wszystkie rozdziały, za każdą linijkę, każdy akapit tej pięknej historii, którą się z nami podzieliłaś. Masz niesamowity dar, jestem pewna, że go nie zmarnujesz :) Z całego serca Ci kibicuję i z niecierpliwością czekam na nowe opowiadanie! :)
  A tak w ogóle - KOCHAM CIĘ W CHUJ i (mam nadzieję) do zobaczenia już wkrótce xx
  @magscats

  OdpowiedzUsuń
 8. jaaa poplakalam soe mega i nie moge sie uspokoic... Kocham Cie i dziekuje za tak wspanily ff <3

  OdpowiedzUsuń
 9. omq omq omq
  nie spodziewałam się takiego zakończenia
  boże, ta ich miłość była taka piękna

  mam łzy w oczach, to takie smutne
  smutne, że to już ich koniec
  ;c
  zakończenie rewelacyjne

  Hunger najlepszy ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. jezu. nie spodziewałam się takiego zakończenia. ale wyszło ci znakomicie. i jeszcze te ostatnie zdania sprawiły, że miałam łzy w oczach. nie wiem w sumie co napisać, bo moje emocje przez ciebie są w dosyć kiepskim stanie. Hunger to zdecydowanie jeden z najlepszych ff, więc brawa dla ciebie, świetnie ci wyszedł, opowiedziałaś niesamowitą historię. dziękuję. :) i nie mogę się doczekać kolejnego opowiadania, jestem pewna, że będzie jeszcze lepsze od tego(o ile to możliwe idk). czekam na dzień, kiedy będę mogła przeczytać twoją książkę czy coś. bo jestem pewna, że do tego kiedyś dojdzie. :> dużo weny życzę i czekam na nowe opowiadanie. i jeszcze raz dziękuję za Hungera.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ryczę :( To było coś pięknego, znalazłam Twojego bloga jakieś 5 dni temu w polecanych na jakimś innym, czytałam z ogromnymi emocjami, chciałam Ci bardzo, ale to bardzo podziękowac za najpiękniejsze fanfiction ever, jestes wspaniałą dziewczyną i ejstem tego pewna, ze za jakiś tydzień przeczytam Hungera od początku ejszcze raz <3

  Czekam na nastepne fanfiction, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 12. szczerze mówiąc, wiedziałam, że nie będzie szczęśliwego zakończenia, ale też nie spodziewałam się takiego.
  popłakałam się i nie mogę się uspokoić, jeszcze te przemyślenia Meg o tym, że śmierć koło ukochanej osoby to najpiękniejsza śmierć, to ostanie spojrzenie, uśmiech, dotyk dłoni, to mnie już do końca rozbiło, potem wspomnienia ich wszystkich chwil, Boże to za dużo jak dla mnie!
  ten blog jest genialny i inny niż wszystkie
  dziewczyno jesteś świetna, na pewno przeczytam kolejnego twojego bloga.
  pozdrawiam @systemsamowolka

  OdpowiedzUsuń
 13. all I can write is; wow. I expect that, but... still wow. Thank you. It was a very very good ff, the one as I loved. I writing in english, because when I feel that, what I feel now, I just can't write in polish and english seems better than polish.

  Hunger. ;c
  Thank you, and remeber I love that ff and love you.
  Cannot wait to new ff.
  Beautiful.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. JA PIERDOLE!! sfhhfssghjkujhghjfh

  OdpowiedzUsuń
 16. To najwspanialsze fanfiction, podziwiam Cię i bardzo za to dziękuję, popłakłam się strasznie :( <3
  Chcę to kiedyś zobaczyc jako film i w głownych rolach Nialla i Troian, to byłoby coś pięknego :)
  Nie wiem co mam napisać, ale brak mi słow, czytam to od bardzo niedawna i jakoś sie tak zrzyłam z Twoim fanfiction, coja teraz będę robiła? Każdego wierzora siedziałam i czytałam sobie po kilka rozdziałów, a teraz czeka z niecierpliwością na nowe fanfiction, chociaż to penie niedługo przeczytam po raz drugi.
  Jesteś niesamowita, bo ta fabuła, te wszystkie cytaty, to coś nie do opisania! Zakochałam sie w Hungerze!
  Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, pozdrawiam, życzę weny do następnego ff :)

  ps. Napisałam do Ciebie na Twitterze, proszę abyś informowała mnie o następnym fanfiction @1D_bernadette

  ps2. przepraszam, ze ten komentarz jest jakiś nie skadowy i poplątany, ale to przez emocje <3

  OdpowiedzUsuń
 17. CHOLERA KOBIETO WISISZ MI CHUSTECZKI! Świetny <3 Szkoda, że to nie mogło się skończyć inaczej, szkoda że nie możli żyć normalnie. Naprawdę :(
  Czekam z niecierpliwością na następne opowiadanie twojego autorstwa, jestem twoją fanka xd lol
  napewno będę czytać <3 @claudiaxhoran

  OdpowiedzUsuń
 18. TO OPOWIADANIE ZMIENIŁO MOJE ŻYCIE. DOSŁOWNIE. Zaczęłam wwszystkich zakochanych porównywać do Meg i Niall'a...
  Popłakałam sie jak głupia! Na początku jeszcze sie próbowałam opanowywać, a pod koniec już tylko chusteczki... Przeczytałam go chyba z 300 razy. Jest świetny, zresztą jak wszystkie inne rozdziały. Przepraszam że nie komentowałam wszystkich postów. Wiem jak to może polepszyć dzień. Jak mi ktoś np. W środę skomentuje posta to w czwartek chodzę uśmiechnięta :D ehhh tylko kilka było skomentowanych przezemnie a wszystkie były świetne.
  Szkoda że to już koniec. Mimo że koniec to w wilekim stylu, ale to i lepiej że postanowiłaś skończyć bo powstała by "Moda na sukces" :P
  Meg i Niall mimo że postacie fikcyjne to tak bardzo wryły mi się w pamięć... Meg odczucia były takie... ludzkie i mogłam bardzo dobrze ją zrozumieć, a Niall zachowywał się jak obrońca. Zawsze myślał o Megs. To było piękne. Chcieli być razem na zawsze...
  czytam i obserwuję wiele blogów ale ten jest( albo był) zdecydowanie najlepszy. Mam nadzieję że niedługo zabierzeż sie za pisanie kolejnego...
  PS przeprasam za rozpisanie się :P I jeszcze raz- kocham twojego bloga i twoje opowiadanie- nigdy o tym nie zapominaj :)

  OdpowiedzUsuń
 19. JEZUUUUUUU RYCZ, TO BYŁO TAKIE PIĘKNE <333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 20. Łza za łzą spływają teraz na moją poduszke... Jak?! Dlaczego?! Boże... Niall... Meg... Nie wierze... Czemu tak dramatyczne zakończenie tak pięknego opowiadania?! ... O boże... Zraniłaś moje serce tak bardzo. Mozesz być z siebie dumna bo rzadko sie to komus udaje. Nadal nie moge uwierzyć w to jak to zakończyłas... To okropne ;ccc !
  I JAK NAJBARDZIEJ CHCE WIEDZIEĆ O NOWYM FF TWOJEGO AUTORSTWA KOCHANA! <3
  życze weny, pomysłów i wytrwałości x
  @xforxyoux

  OdpowiedzUsuń
 21. popłakałam się :c to było piękne zakończenie. Dziękuję Ci xoxo

  OdpowiedzUsuń
 22. Placze czemu musieli umrzec moje ulubione opowiadanie kolejne tez przeczytam napewno
  Prosze mnie informuj @paulinka200

  OdpowiedzUsuń
 23. Jezu! Coś ty zrobiła!? Moje serce po prostu pękło!

  OdpowiedzUsuń
 24. Ryczę i nie mogę przestać.. To zdecydowanie było najlepsze fanfiction, jakie czytałam, a ono się skończyło.. Nie wierzę w to. To było piękne ♥ Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 25. Matko... tak się bałam, bo mówiłaś o smutnym zakończeniu, a ja nienawidzę smutnych zakończeń... ALE TO WYSZŁO CUDOWNIE! <3
  Dziewczyno, jesteś świetna! Wspaniały blog. <3 Jeden z najlepszych! Dziękuję, że byłaś, pisałaś... DZIĘKUJĘ jeszcze raz!
  A twoje kolejne opowiadanie na pewno będę czytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 26. jeejku! :( nie spodziewałam się takiego zakończenia.. *płacze* szkoda że to już koniec tego ff .. naprawdę go pokochałam! ♥
  @pazasia

  OdpowiedzUsuń
 27. Poryczałam się *.* to opowiadanie jest/było takie piękne, niesamowite, fantastyczne i wogóle. Że mowę odbiera. Chciałabym przeżyć to wszystko od nowa. Te wszystkie uczucia, sceny. Aż trudno mi uwierzyć, że to koniec. Mam wrażenie, że za pewnien czas znowu ujrze tu rozdział i będę się martwić o Meg i Niall'a. Ugh jednak to koniec. Masz rację śmierci ze swoim skarbem to chyba najlepsza śmierć. Dziękuję Ci za wszystko :*

  Jak byś mogła mnie poinformować o nowy blogu na TT byłabym wdzięczna :*
  @NikusiaLove1D

  OdpowiedzUsuń
 28. Meg, Meg, Meg.. Nie wiem od czego zacząć kochana. Tak cudownie zakończyłaś to opowiadanie... Nie wiem co powiedzieć. To...był szok.
  Nie sądziłam, że Meg dokona takiej transformacji podczas opowiadania. Zmieniła się z grzecznej, ułożonej dziewczyny - przynajmniej na pozór - w pewną swoich żądań kobietę, która poświęciła swoje życie na dalsze życie z ukochanym. Jako niepewna, zakochana dziewczynka potrafiła zabić, by żyć dalej z Niallem.
  Nawet nie wiesz, jaka mieszanka uczuć teraz miksuje się w moim żołądku. I może to te naleśniki, które przed chwilą zjadłam, albo p prostu to jak cudownie piszesz i umiesz opisać emocje nawet podczas takiego wydarzenia jakim było "samobójstwo" obojga bohaterów, za którymi też będę tęsknić.
  Może już to pisałam, ale nie spodziewałam się, że zakończysz to opowiadanie w ten sposób. Moje serce pękło, kiedy czytałam tekst pisany kursywą - ostatnią część epilogu. To było takie piękne. Gdybym mogła wymazałabym sobie z pamięci to opowiadanie i zaczęła czytać jej jeszcze raz. Pięknie opisałaś samobójstwo. Jeszcze nigdy nie czytałam tak pięknie opisanej śmierci - poważnie :)
  Bohaterów można porównać do Romea i Julii XXI wieku. Popełniają samobójstwo, by po śmierci złączyć się na zawsze. Zakazana miłość, typowana przez większość jako nie mającej szans w przyszłości, tej niesprawiedliwej. Ale miłość jest niesprawiedliwa.
  Kiedy wreszcie Megan znalazła dobie Nialla, życie odbiera jej to co najcenniejsze. Zastanawiam się co by było gdyby, ale wiesz... Nie muszę. Moim zdaniem to najlepsza alternatywa tego co mogłaś zrobić. Naprawdę podziwiam Cię :)
  Co do Nialla.. hm... Wydaje mi się, że on też w przeszedł w pewnym sensie metamorfozę. Z niepotrafiącego kochać dzieciaka, stał się dojrzałym mężczyzną, zdolnym do miłości tej jedynej.
  I pomyśleć, że to wszystko tak szybko zleciało...

  Będę tęsknić i czekam na coś nowego! :)
  Kocham Cię i życzę dalszego powodzenia w pisaniu,
  Jannele xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. +Oczywiście chcę być informowana! :)
   xoxo @inmueur

   Usuń
 29. Jestem tak cholernie smutna po przeczytaniu tego epilogu. W ogóle zacznijmy od tego, że to najsmutniejszy, a zarazem najpiękniejszy epilog jaki kiedykolwiek czytałam. Nie wiem, czy byłabym w stanie zrobić to co zrobili Meg i Niall, ale pokazali jedynie miłość, ogromne uczucie, które ich łączyło, to było coś wspaniałego. To było świetne opowiadanie i cieszę się, że je znalazłam i mogłam czytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 30. to już jest koniec... ech, cudowne opowiadanie, cudowne zakończenie...

  OdpowiedzUsuń
 31. Ryczę jak głupia.
  Ile oni musieli mieć w sobie siły żeby to zrobić.. jak bardzo musieli się kochać. Jestem w wielkim szoku.
  Dlaczego los jest taki okrutny?! Przecież ...oni mogli być szczęśliwi..naprawdę szczęśliwi.
  Nie wiem co mam napisać.
  Epilog jest .. ohhh...! nienawidzę go. Jest zajebisty.. jedyny w swoim rodzaju ale tak straszny, okrutny, wzruszający.
  Ja pierdole! Takie epilogi źle działają na moją psychikę. Ale dają do myślenia. Naprawdę bardzo dużo. Uświadamiasz sobie, że dla drugiej osoby możesz zrobić dosłownie wszystko.. nawet poświęcić swoje życie, że ta osoba zrobiłaby to samo dla Ciebie. To jest naprawdę piękne i szczere. W tym momencie czuję się źle, okropnie. Jest mi ich tak strasznie szkoda. Ale epilog jest piękny..naprawdę piękny.
  Dziękuję Ci za tego bloga. Był i jest cudowny! Baaardzo będę za nim tęsknić.
  Masz ogromny talent i nigdy w to nie wątp. Jesteś na pewno bardzo wartościową i niesamowitą osobą.
  Gratuluję Ci! Napisałaś najlepszy blog jaki kiedykolwiek czytałam.
  Chciałabym też Cię przeprosić. Wiele razy nie miałam czasu lub nie miałam kiedy komentować ale robiłam to kiedy tylko mogłam. Przepraszam.
  Cieszę się, że zaczniesz pisać nowe opowiadanie. Na pewno będę czytać i OBIECUJĘ - będę również komentować ;*
  Jeszcze raz GRATULACJE!!!
  Kocham Cię <3 ; *!
  Do zobaczenia na nowym blogu ; *!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 32. Ryczę, ryczę i jeszcze raz ryczę.
  Nie mam pojęcia co mogłabym tu napisać.
  Tak strasznie dziękuję ci za te fanfiction, dzięki niemu potrafiłam się chociaż na chwilę oderwać od szarego, żałosnego życia.
  Uwielbiam to opowiadanie całym sercem i duszą. Bardzo emocjonalnie przeżywałam każdą scenę, czy to pościgu, ukrywania się, pocałunku, często w moich oczach pojawiały się łzy, dlatego kiedy przeczytałam ostatnie zdanie - poczułam się tak jakby część mnie umarła. Jestem jednocześnie trochę zszokowana zakończeniem, chyba prawie nikr się tego nie spodziewał. Uczucie, które łączyło Meg i Niall mogłabym śmiało nazwać prawdziwą, wieczną miłością. Bo ileż wymaga takie poświęcenie, które Meg zrobiła dla Nialla i na odwrót?
  Tak bardzo, bardzo żałuję, że tego ff już nie będzie. Mam do niego ogromny sentyment. Przepraszam cię też, że zwykle nie dodawałam komentarzy, cóż, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie..
  Kocham Cię, dziękuję za to co dla mnie zrobiłaś, i czekam na kolejne, z pewnością świetne opowiadanie  Twoja na zawsze
  @Just_love_xx

  OdpowiedzUsuń
 33. Dziękuje ci za cały twój blog. Za czas który dla nas poświęciłaś. Nigdy nie przeczytałam opowiadania które tak mnie wciągnęło. Z niecierpliwością czekałam na każdy rozdział i cieszę sie że dotrwałaś z blogiem do końca i że przedstawiłaś nam całą historie.
  Nawet nie masz pojęcia jak bardzo cieszę sie że znalazłam to opowiadanie.
  Powaliłaś mnie zakończeniem. Miałam łzy w oczach.
  Oczywiście chciałabym być informowana @LoveIrishBoys
  Życzę dużo weny i mam nadzieję że już niedługo przeczytam nowe opowiadanie które wciągnie mnie tak samo jak Hunger.
  Gabi xx

  OdpowiedzUsuń
 34. Matko to takie piękne i drastyczne jednocześnie :-/ płacze bo to już koniec...nie ma meg i Nialla..
  Chce być informowana o nowym fanfiction @zoe69tm

  OdpowiedzUsuń
 35. nie wiem co powiedzieć, wow jestem w szoku. nie mogę uwierzyć że to już koniec HUNGER'a. jesteś genialna, sprawiłaś że zakochałam się w tym opowiadaniu. masz P R Z E O G R O M N Y talent! byłam tu od samego początku i z każdym nowym rozdziałem byłam pod wielkim wrażeniem. nigdy nie przestawaj pisać, proszę. juz wiem, że bede czytać nowe opowiadanie. czekam z niecierpliwością, wierzę ze bedzie dorównywało temu. duzo weny - @yep_Nialler

  OdpowiedzUsuń
 36. Piękne kochana. Płaczę jak głupia :)

  OdpowiedzUsuń
 37. nie mogę przestać płakać.....
  cudo!
  @your_dope
  chciałabym być informowana, jakby co :)

  OdpowiedzUsuń
 38. płacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 39. jw pierdole no rycze.. nigdy nie chciałabym znaleźć sie na miejscu Meg i wiedzieć TAKIEGO NIALLA. dziekuje ci za to opowiadanie, jest najlepsze i pewnie bede jeszcze nie raz go czytać. co do nastepnego bloga, informuj mnie na tt @luvmycuteboy

  OdpowiedzUsuń
 40. JEZUS MARIA MOJE SERCE !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 41. uwielbiam cię! zakochałam sie w tym opowiadaniu, Niall&Meg 4ever

  OdpowiedzUsuń
 42. Napiszę tutaj bo na tt jest zdecydowanie za mało znaków. KOCHAM CIĘ za Hungera!! To opowiadanie jest genialne i takie aghdiksjfcik, że nie mam słów żeby je opisać.
  Epilog... tragicznie piękny.
  Naprawdę bardzo cieszę się, że pisałaś to opowiadanie. Dziękuję ogromnie!
  Proszę także powiadamiaj mnie o kolejnym Twoim dziele :)
  @angela_dudek

  OdpowiedzUsuń
 43. Nie nie nie oni nie mieli się zabić! Mieli z tego wybrnąć! Rycze jak głupia! Nie mogę tego do siebie przyjąć.. To straszne.. Meg, opowiadanie było świetne i szkoda że to już koniec szkoda że takie smutne zakończenie.. Dziękuję że pisałaś i oczywiście jestem chętna na następne! Pozdrawiam @heloveesher

  OdpowiedzUsuń
 44. Płaczę :''(. Oni nie żyją... Kocham to opowiadanie i mam nadzieje że nowe pokocham tak samo, że tak samo mocno zżyję się z bohaterami... Czekam na nowe opowiadanie <3

  OdpowiedzUsuń
 45. Dziekuje ci z calego serca dzieki niemu poznalam co to PRAWDZIWA MILOSC . Nigdy nie zapomne o tym blogu zawsze bedzie w moim malym choc pustym sercu . Dziekuje ci za tego bloga za emocje i wspomnienia jakie tam sie pojawily . Dziekuje. Nigdy tego nie zapomne . *rycze * Dziekuje.
  -Wika

  OdpowiedzUsuń
 46. O ja pierdziele nie spodziewałam się takiego zakończenia, nie spodziewałam się że umrą. Strasznie szkoda że to już koniec tego opowiadania bo jest na prawdę świetne i się do niego przywiązałam, dziwne teraz będzie tak bez niego, ale kiedyś musiało się skończyć, niestety. Przede wszystkim dziękuję że pisałaś te opowiadanie, na prawdę dziękuję <3. Teraz będę czekać aż zaczniesz pisać nowe opowiadanie bo na pewno będę je czytać.

  OdpowiedzUsuń
 47. O MÓJ BOŻE to jak teraz płacze to kurde dobrze że nikt mnie teraz nie widzi !!!!!
  Ta miłość to czyste piękno !!! I pomyśleć że mogli by sobie żyć jeszcze długo długo gdyby nie jakiś koleś który się uparł żeby zniszczyć Niallowi życie!!!! Jaaaa nie wiem co napisać może dlatego że ledwo widzee co pisze przez łzy w oczach albo po prostu kurde oni powinni żyć !!! głupie prawo że kurde czemu nie można zabijać ZŁYCH ludzi KTO TAK POWIEDZIAŁ

  A i byloby miło gdybym została poinformowana o nowym blogu @Angela__Andi

  OdpowiedzUsuń
 48. Popłakałam się. Nie umiem z siebie wyciągnąć ani słowa.
  Dziękuję Ci. Za całego Hungera.
  Wiem, jestem podła, że komentuję dopiero tutaj. I za to Cię przepraszam bo rozumiem, jak bardzo liczysz na komentarze, opinie.
  Cały Hunger to niebywale dobra robota, a Epilogiem mnie po prostu rozwaliłaś emocjonalnie. Nie wiem, jak dzisiaj będę funkcjonować. Chyba będę balansować, jak Meg i Nialler.
  Przepraszam, że nie komentowałam jak każdy czytelnik, mimo że takowym byłam i jestem. Wiedz, że ogromnie doceniam Twoją pracę, uwielbiam ją. Twoje dzieło czytało się jak najlepszą książkę - wyzwalała we mnie emocje, nie pozwalała się opuścić ani na moment. Z niecierpliwością czekałam na każdy rozdział.
  Równie mocno czekam na Twoje kolejne opowiadanie. Nie mogę się już go doczekać, mam nadzieję, że pozwoli wypłynąć moim emocjom, tak jak Hunger.
  Będę wdzięczna najbardziej na świecie, jeśli mnie poinformujesz o pojawieniu się nowego arcydzieła!

  Pozdrawiam i życzę ogromnej weny, pasji, uczuć i emocji!
  Manny
  @maryb96

  OdpowiedzUsuń
 49. Jeju....
  Nie mogłam zapanować nad łzami wypływającymi mi z oczu. Nie chcialam...
  Całe to opowiadanie było piękne, kocham je, kocham Cie za to ze napisałaś je!
  Zakończenie potoczyło sie zupelnie inaczej, niż sie spodziewalam.
  Jestem ciekawa jak na to zareagowali rodzice bohaterki, Harry...
  Dziekuje Ci za wszystko!
  @kludiqowa

  OdpowiedzUsuń
 50. Dziękuję i przepraszam.
  Przepraszam, że nie komentowałam wtedy, gdy powinnam.
  Dziękuję, że pozwoliłaś mi czytać coś tak pięknego.
  Dziękuję, że napisałaś coś tak wyjątkowego.
  Zasługujesz na coś więcej niż blog. Zasługujesz na coś więcej niż 358,326 wyświetleń. Zasługujesz na uznanie. I to kogoś ważniejszego niż ja, zwykła osóbka.
  Gratuluję Ci, że stworzyłaś coś tak piekielnie dobrego.
  Często opowiadanie jest piękne, ale epilog niszczy wszystko. Ty jesteś wyjątkiem.
  Ostatnie wersy są kwintesencją Hungera.
  Nie mogę, nie umiem wyrazić słowami tego, co czuję i tego, co chciałabym Ci przekazać.
  Jeszcze raz dziękuję.
  Proszę, poinformuj mnie, gdy pojawi się kolejny unikat.
  @new_Melodyy
  xx. :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Wiesz co? Mówisz, że dziękujesz nam że z Tobą byliśmy, ale my chcemy podziękować Tobie. Za emocje tego opowiadanie, za niespodziewany zwrot akcji, za te zakończenie. Jeszcze wczoraj łudziłam się, ze może będzie coś jak Hunger's Back. Ale dzisiaj wiem, ze nie. Płacze, bo wczułam się jak bym czytała książkę. Naprawdę gdybym miała swoje wydawnictwo zaproponowałam Ci kontrakt, wydanie tego opowiadania. Tak jak z Ostatnią Spowiedzią ( od internetowego FanFiction aż do pierwszych miejsc w księgarniach). Zobaczymy co przyniesie czas.
  Dziękuję Ci za ta miłość, która już nie wróci, bo się skończyła. Zakończyła swoje uczucie i przeniosła w inny wymiar ponadczasowy.
  Jeszcze raz dziękuję.
  Tak chcę by poinformowana o twoim nowym dziele :) @IEmiliaKoodziej
  Take care xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Heeej. Nie wierze, że skończyłaś pisać te opowiadanie. Strasznie je kochałam dlatego proszę abyś poinformowała o publikowaniu nowego opowiadanie. Już nie mogę się doczekać :)
  Co do rozdziału to popłakałam się ; ___ ; Nie mogę uwierzyć, że to już koniec... Pragnę czytać kolejne rozdziały, ale nie mogę :C
  Jakbyś mogła poinformować jeszcze na tym blogu o publikowaniu kolejnego opowiadania to byłabym Ci baaardzo wdzięczna :)

  Życzę Ci weny i mam nadzieje, że będziesz jak najszybciej publikować opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Tyle uczuć do opisania, a tak mało słów, rycze...
  szkoda że bez happy endu...
  dziękuje za Ci za to opowiadanie, za wszystko :)

  OdpowiedzUsuń
 54. popłakałam się :( DZIĘKUJE <3

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Epilog? Poprostu brak mi slow do opisania...poplakalam sie.Cale opowiadanie o tej milosci jest niezwykle,bardzo dziekuje,ze wytrzymalas i go dokonczylas :)
   Dziekuje za to,ze wpadlas na pomysl aby go napisac.Mialabfym do Ciebie jeszcze jedna prosbe zebys nie nie usuwala bloga..chcialabym jeszcze kiedys przeczytac to "djsjowoxowjhjsjdjsjdjsjdjejdjwiid" ff.
   Jeszcze raz dziekuje,kocham Cie i nie mg doczekac sie kolejnego opowiadania
   @1Dakalife_x

   Usuń
 56. Nie Wiem co napisac. Gd tylko przeczytalam, ze chca sie zabić, z moich oczu zaczal spływać wodospad łez i musialam zrobić przerwę w czytaniu. Opowiadanie jest cudowne, po czesci dlatego.ze Niall jest moją slaboscia. Masz ogromny talent. Bardzo utozsamilam się z bohaterami i nie wierze ze się zabili... Nie mogę sie pozbierac... BEDZIESZ PISALA KOLEJNE OPOWIADANIE O NIALLU? Prosze poinformuj mnie @martynab1

  OdpowiedzUsuń
 57. O boże D: Poryczałam się na końcówce D: Jezu, to było takie .. idealne! Ja naprawdę nie wiem co mogę napisać :'( Tak strasznie zżyłam się z tym opowiadaniem i nagle koniec :'( I to jeszcze jaki! Smutny, wyzwalający uczucia .. No ja po prostu płaczę D: Nie mogę już nic więcej napisać, bo się poryczę jeszcze bardziej :'C

  OdpowiedzUsuń
 58. BOŻE!!! BOŻE!!! BOŻE!!!!!! Po prostu nwm co mam napisać...KOCHAM CIĘ!!!! <333 jesteś cudowna mogę się założyć że nowe opowiadanie będzie tak samo zajebiste albo bardziej... o.O DZIĘKUJĘ XX mogłabyś mnie informować...? @WZtkaaa

  OdpowiedzUsuń
 59. nie wierzę, że to już koniec
  idealne było to opowiadanie ihydbsivygf

  OdpowiedzUsuń
 60. o mój Boże to jest tak cudownie opisane. nie wiem co napisać o matko
  piękne i cudowne

  OdpowiedzUsuń
 61. Piękne, to co przeczytałam było niesamowite.
  Popłakałam się. Smutne ale pokazuje jak mocna, silna i wielka była miłość Niall'a i Meg.
  Nie wiem co pisać bo jest we mnie tyle emocji ,które to utrudniają.
  Nie potrafię się nawet wysłowić.
  Jedyne co mnie zawiodło, to to, że nie jest opisane co wydarzyło się później.
  Co zrobiła policja. Jake. Jak zareagowała rodzina. Co ustalili. Jakiegoś konkretnego końca.
  Ale mimo wszystko ten epilog jest... brak słów, piękny.
  Dziękuję za wszystko co dla nas zrobiłaś i na pewno będę czytać nowe fan fiction. Możesz być tego pewna.
  Piękne, piękne, piękne, niesamowite, genialne, kocham.

  OdpowiedzUsuń
 62. JEZU rozpłakałam się jak głupia możesz mnie informować o nowym opowiadaniu ? @juliatup

  OdpowiedzUsuń
 63. BOZE PLACZE JAK GLUPIA :( NIE WIERZĘ ŻE TO KONIEC I DO TEGO TAKI MIAŁAM JESZCZE NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO IM SIE UŁOŻY BĘDĄ MOGLI SZCZĘŚLIWIE ŻYĆ... AZDY ROZDZIAŁ BYŁ WSPANIAŁY.. NIE WIERZE ŻE TO KONIEC... DZIĘKUJĘ CI ZA KAZDY ROZDZIAŁ JEŚLI BEDZIESZ MIEĆ INNEGO BLOGA.

  OdpowiedzUsuń
 64. DZIĘKUJE CI ZA TO OPOWIADANIE. TAKIEJ KOŃCÓWKI SOBIE NIE WYOBRAZIŁAM ZASKOCZYŁAŚ MI. NIE MOGĘ SIĘ USPOKOIĆ. ŁZY PŁYNĄ MI PO POLICZKACH... DZIĘKUJE JESZCZE RAZ ZA TO WSZYSTKO KOCHAM CIĘ XX

  OdpowiedzUsuń
 65. PŁACZE JAK IDIOTKA CZYTAJĄC TO! TO NAJPIEKNIEJSZE CO W ZYCIU CZYTALAM ;((((((( <3

  OdpowiedzUsuń
 66. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 67. Proszę informuje mnie na twitterze o nowym opowiadaniu @Mardalenka

  OdpowiedzUsuń
 68. JEZUSS, RYCZE JAK GŁUPIA NO !! DZIĘKUJE CI ZA TO OPOWIADANIE MOŻE NIE CZYTAŁAM OD POCZĄTKU ALE NA PEWNO DO KOŃCA !!! JEZUU CZYTAM TO CHYBA 100 RAZ I NIE MG ZROZUMIEĆ ŻE TO JUŻ KONIEC NOO JA NIE CHCE KOŃCA ;CCC
  TO STAŁO SIĘ CZĘŚCIOM MOJEGO ŻYCIA, DZIĘKUJE <3 ZA WSZYSTKO JESTEM TW WIERNĄ FANKĄ I NA PEWNO BD CZYTAĆ KOLEJNE TW OPOWIADANIA ;* KCC :*
  ________________________________________________________________________
  RYCZE CAŁY CZAS BOŻE CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE ??

  OdpowiedzUsuń
 69. O Matko... Nie wierze , ze juz sie skonczylo. Dziekuje Ci za to wszystko. Moglabys mnie informowaco Twoim nowym blogu ? @ForgetaMeeNoot

  OdpowiedzUsuń
 70. O MATKO TO BYŁO PIĘKNE I JEZU JA NIE MOGĘ TO JEST ZAJEBISTE KOCHAM TO I NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ, ŻE SIĘ TAK SKOŃCZY ALE JEJUŚ KOCHAM ♥
  JASNE, ŻE MASZ MNIE INFORMOWAĆ O KOLEJNYM OPOWIADANIU ŚWIETNIE PISZESZ I NIE MAM ZAMIARU NIE CZYTAĆ CZEGOŚ TAK WSPANIAŁEGO ♥ @im_cake69

  OdpowiedzUsuń
 71. Wspaniałe...

  OdpowiedzUsuń
 72. ryczę, nie wierzę,że hunger się już skończył. jeśli mogłabyś mnie informować o kolejnym opowiadaniu byłabym bardzo wdzięczna x @salutegmz

  OdpowiedzUsuń
 73. tonę w łzach święty boże
  to nie do wiary że to się skończyło. że ich przygoda się skończyła
  nie mogę w to uwierzyć
  cały epilog prze ryczałam
  serce mi bije jak opętane
  chyba 1 raz aż tak bardzo płaczę czytając jakiekolwiek ff
  jesteś wspaniała w tym co robisz
  i pamiętaj
  nigdy nie przestawaj pisać
  kocham cię i życzę powodzenia w dalszym pisaniu
  @sassymcyrus

  OdpowiedzUsuń
 74. Popłakałam się. Dosłownie. Zakończenie jest wprost wspaniałe :) Łzy lecą mi ciurkiem nie wierzę , że tak się skończyło. Wiadomo , że są szczęśliwi w niebie <3 Chciałabym być informowana :) @Real_BlueBloody Byłabym wdzięczna
  RiDa

  OdpowiedzUsuń
 75. Naprawdę szkoda, że to już koniec. Smutne, że historia Meg i Nialla zakończyła się właśnie w ten sposób, że nie pozwoliłaś im po prostu uciec i pozostać na ziemi. Ale to też czyni twoją twórczość inną od pozostałych. Przyznam, że w pewnym momencie miałam łzy w oczach, a to świadczy o tym jaki talent pisarski posiadasz. Keep writing :)! Pozdrawiam.
  K.

  OdpowiedzUsuń
 76. cholera, czytając to umierałam razem z nimi, aż mi ręce drżą, ile emocji asdaksjdfhsfdjsa
  nie mogę uwierzyć że to już koniec :(
  ale cholernie było warto to przeczytać, dziękuję że poświęciłaś tyle czasu i pracy temu opowiadaniu, to było cudowne, masz wielki talent, już nie mogę się doczekać Twojego drugiego opowiadania. i oczywiście chciałabym być informowana o rozdziałach ♥
  @nexiestyles

  OdpowiedzUsuń
 77. czy mi się wydaje czy były tu nawiązania do zmierzchu i do teledysku "unconditionally"? bo takie skojarzenia od razu przyszły mi na myśl :) @nexiestyles

  OdpowiedzUsuń
 78. Nie spodziewałam się takiego zakończenia.. myślałam, że wszystko skończy się szczęśliwie, szkoda, że tak się nie stało..
  Chciałabym byś informowana: @niallsluver

  OdpowiedzUsuń
 79. Dziękuje ci za pisanie tak wspaniałego opowiadania.. Dziękuje ci, że poświęcałaś swój czas... Jesteś wspaniała <3
  Będę tęsknić za tym opowiadaniem.. Za historią Meg i Nialla..
  Czytając epilog płakałam .. Płakałam, bo to już koniec Hunger'a :(
  Jeszcze raz ci dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń
 80. jej:( tak świetnie zakończyłaś i podsumowałaś hunger'a!

  OdpowiedzUsuń
 81. nienawidzę cię
  kocham cię
  obojętnie
  szkoda że to już koniec bo naprawdę pokochałam to opowiadanie
  jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam
  jestem tak mega super pozytywnie zaskoczona
  było magiczne w jakiś sposób tak bardzo prawdziwe
  dziękuję ci za nie
  na pewno będę czytać kolejne
  dziękuję ci tak bardzo <3
  @Im_A_Fruit

  OdpowiedzUsuń
 82. O mój Boże, nie wierzę że to koniec.
  Ryczę, po prostu ryczę.
  Będę pamiętać o tym blogu.
  Boże nawet nie wiesz jak jest mi smutno, z tego powodu.
  Brak słów.
  Dużo miłości <3

  OdpowiedzUsuń
 83. Kochanie, ja płaczę. Dziękuję Ci za to wszystko, co pisałaś, jak się starałaś i co dla nas zrobiłaś. Ta historia to po części połączenie różnych innych książek... jest wspaniałe. Nie mogę uwierzyć że to koniec, będę żyć w świadomości, że niedługo znowu poinformujesz mnie o kolejnym rozdziale. Będę o tym myśleć, nigdy nie zapomnę. Historia Nialla i Meg jest magiczna; po części romantyczna ale też tragiczna, najważniejsze że do końca pozostaną razem. Nie ma rzeczy, która by ich rozdzieliła.
  Oczywiście chciałabym być informowana o nowym opowiadaniu, pisz na @1DRonnie
  powodzenia, kocham Cię.

  OdpowiedzUsuń
 84. Boże co ty zrobiłaś ?? To było najlepsze fanfiction o Niallu jakie czytałam ♥ Cały ten rozdział płakałam jak idiotka... Chciałam żeby był happy end ale z drugiej strony to zakończenie jest świetne bo umarli razem zakochani w sobie :')
  i jeżeli zaczniesz pisać to nowe ff to mogłabyś mnie powiadomić ? uwielbiam twój styl pisania :) @Xniallsollg

  OdpowiedzUsuń
 85. milion myśli w głowie ale tak mało słow żeby wyrazić opinie...można by powiedzieć idealne ale to i tak za słabe określenie...to nie tak powinno się skończyć, oni powinni dalej żyć ale może Meg miała rację że skoro nie mogą być tu szczęśliwi to tam na pewno będą.! Ich miłość była piękna...w momencie jak umierali poczułam jakby umarło część mnie i nalad nie mogę przestać płakać, naprawde zżyłam się z tym opowiadaniem i będzie mi brakować tego Niall'a i Meg i to bardzo..."Może dlatego, że to on był całym moim życiem." ta końcówka...ugh...no nawet nie wiem co powiedzieć a to mi się rzadko zdaża. Tak bardzo bym chciała żeby byli wreszcie szczęśliwi bo na to ZASŁUGUJĄ.! Momentami współczuje że ich życie potoczyło się akurat tak, że musieli się ukrywać, uciekać ale gdyby nie to, to czy byli by nadal tymi samymi osobami, pytanie bez odpowiedzi. Oni na zawsze zostaną w mojej pamięci.! :')

  Chyba się za bardzo rozpisłam ale KOCHAM TO OPOWIADANIE.!
  Pocieszające że będziesz pisać nowe, więc z niecierpliwością czekam :D
  Pozdrawiam i życze weny xx (a właśnie gdybyś mogła poinformuj mnie o nowym @littleskylights )

  OdpowiedzUsuń
 86. Czytam tego bloga chyba od początku.Nie komentowałam...-przepraszam.Po prostu rzadko po przeczytaniu rozdziału potrafiłam skleić choćby jedno sensowne zdanie.Jestem pod wrażeniem twojego talentu,piszesz niesamowicie i nigdy z tego nie rezygnuj.Obawiam się że już zawsze będę szukac w chłopaku tej czułości ,miłości i troskliwości jaką przypisałaś Niallowi dla Meg.
  Oh udało się ułożyć jakąś skromną regułkę,mam nadzieję,że tyle wystarczy,więcej nie potrafię.Brakuje mi słów...
  Dotarłam do tego miejsca w którym chcę cię poprosić o informowanie o nowym opowiadaniu,bardzo zależy mi aby śledzić twoje kolejne dzieło.Jestem pewna ,że będzie równie genialne jak to.
  Będę bardzo wdzięczna :)
  tt: @natuus99
  Pozdrawiam
  -Tala xx

  OdpowiedzUsuń
 87. Od samego początku epilogu już zaczęłam ryczeć... I nadal to robię... Kocham to opowiadanie i napewno nigdy o nim nie zapomnę. Straszna szkoda, że to już koniec. Miałam nadzieję że może skończy sie dobrze, ale nie skończyło. Ale w sumie to może i dobrze, bo wywołało we mnie ogromne uczucia. Przepraszam nie wiem co dalej napisać... Poprostu ryczę jak małe dziecko. Chciałabym żebyś mnie powiadomiła o noym fanfiction ;) Mój twitter: @Lovely_2708 Do zobaczenia~ Jula ;')

  OdpowiedzUsuń
 88. Nie mogę w to uwierzyć, że to już ostatni rozdział, że to koniec tej pięknej historii..
  Łzy same cisną się do oczu.. to było coś pięknego .. szczegółowe opisywanie uczuć..
  Miłość, której nawet śmierć nie potrafi rozłączyć.
  Nie wiem co pisać dalej .. brak mi słów .

  Jeśli zaczniesz pisać nowy ff to daj mi znać na tt jeśli możesz @xAgata_Sz
  Trzymaj się ciepło xx / Gathi

  OdpowiedzUsuń
 89. Od niedawna czytam tego bloga ale jest świetny!
  Bardzo mi się podoba
  Jest taki inny niż wszystkie....jest wyjątkowy
  Zakończenie jest świetne! Nie spodziewałam się takiego
  Oczywiście jak zaczniesz pisać nowe to poinformuj mnie:)
  @iintroverted

  OdpowiedzUsuń
 90. Ryczę w huj. Ta piękna i okrutna lekcja życia opisana w opowiadaniu jest cudowna.Masz wielki talent i proszę o linki do wszystkich stronek i blogów na których piszesz i jesteś Naive Rerum

  OdpowiedzUsuń
 91. Nie moge przestac plakac :// opolwiadanie jest super !!!!! Czekam na nastepne xx
  @domcia160

  OdpowiedzUsuń
 92. Boże ,popłakałam się. To takie...piękne? Właśnie te ostatnie linijki tekstu. Dziękuję ,że w ogóle chciałaś pisać ,że miałaś czas. Po prostu dziękuję :')

  OdpowiedzUsuń
 93. Miałam przeczucie, że takie będzie zakończenie... Będzie mi brakowało Meg i Nialla. Dziękuję za Hungera!
  awo

  OdpowiedzUsuń
 94. Matko, dziewczyno. Co ty ze mną robisz? Siedzę i płaczę przed ekranem jak jakaś idiotka. Czytając pierwsze rozdziały Hungera nigdy przenigdy nie pomyślałabym, że to wszystko się tak potoczy, że skończy się ich śmiercią.

  Chciałabym Ci podziękować za ten fanfiction. Za historię Meg i Nialla, z którymi się zrzyłam. Za te wszystkie emocje. Dziękuję. I do zobaczenia przy Twoim następnym opowiadaniu. :D
  @TheAmmannka xx

  OdpowiedzUsuń
 95. A więc już koniec .. chciałam podziękować ci za tego wspaniałego bloga, za wspaniałą historię i za to że podjęłaś się pisaniu i byłaś z nami <33 tyle emocji ii wg kocham to :*

  OdpowiedzUsuń
 96. ja chyba umieram. nie wierzę, że to naprawdę już koniec. że te cudowne fan fiction dobiegło końca. po prostu nie wierzę. z niecierpliwością czekam na kolejnego bloga <3 mam nadzieję że będzie tak samo cudowny. oczywiście,że będzie, bo napiszesz go ty. gdy czytałam moment gdy wyjęła broń myślałam, że ona wyjdzie z tą bronią i będzie chciała coś zrobić tej policji. ale nigdy nie pomyślałabym, że to skończy się tak. mam wielką nadzieję, że napiszesz kiedyś właśnie taką książkę, bohaterami mogą być zupełnie inne osoby, ale wierzę, że ją opublikujesz i będę mogła ją kupić. jesteś cudowna ! <3 // @luvmylarreeh xx

  OdpowiedzUsuń
 97. Jesteś niesamowita. Ten blog jest wspaniały. Nie mogłabyś go lepiej zakończyć. Nie którzy mogą powiedzieć ,że jest to najgorszy koniec jaki mógł by być, lecz moim zdaniem lepszy nie istnieje. Meg i Niall umarli szczęśliwie, ponieważ zginęli razem. Ukazałaś prawdziwą miłość. Oni woleli umrzeć ,niż być osobno. I to jest najpiękniejsze w tym blogu. Bezgraniczna miłość...♥
  http://time-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. Płaczę TO SMYTNY koniec :(( A mogłabyś nie usuwać tego bloga no bo jak ty bd mieć drugiego bloga o 1D(z czego się bardzo cieszę ) to dałabyś tu notke o nowym ? :) Płaczę TO SMYTNY koniec :(( A mogłabyś nie usuwać tego bloga no bo jak ty bd mieć drugiego bloga o 1D(z czego się bardzo cieszę ) to dałabyś tu notke o nowym ? :)

  OdpowiedzUsuń
 99. Płaczę ... Bardzo smutne zakończenie .
  Chciałam ci podziękować za to opowiadanie byłam z nim od początku i teraz trudno mi się z nim rozstać :) Uwielbiam twój styl pisania i nie mogę doczekać się już następnego bloga :)
  czekam
  @AlexClare18

  OdpowiedzUsuń
 100. nie wieże, że to koniec ;c
  ryczę dziś jak głupia i jeszcze to :(
  ten blog jest najlepszy jaki czytałam.. a czytałam i czytam ich dość sporo xd
  czekam na następne opowiadanie ♥
  ~@sweetxniall

  OdpowiedzUsuń
 101. kobieto, kocham cię za ten blog. nie spodziewałam się takiego zakończenia cały ten rozdział czytałam z otwartą gębą niesamowite <3 i nie mogę się doczekać drugiego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 102. K*rwa, chyba płaczę. Kocham Niall'a i Meg. Zakończenie, było całkiem NIESAMOWITE. Chcę zatrzymać ten moment na zawsze. Najpiękniejszy moment na świecie, czyli umrzeć z osobą, którą się kocha :')
  Proszę, poinformuj na tym blogu, jak zaczniesz pisać nowe opowiadanie.
  Powodzenia ♥

  OdpowiedzUsuń
 103. jedno z najwspanialszych opowiadań jakie czytalam <3 PŁACZĘ <3 pisz szybko to drugie opowiadanie <3 /martyna c:

  OdpowiedzUsuń
 104. płacze :'(
  jesteś wspaniała ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 105. Kocham Cie za tego bloga <3 Uwielbiam osoby które mają wrodzony talent pisarski i nie starają sie go w żaden sposób ukrywać ani nie boją sie go...Szukałam kiedyś bloga o Niall'u...z nudów może ciekawości...nie pamiętam...trafiłam na Hunger'a i moge szczerze przyznać że był on najlepszym opowiadaniem o Niall'u jakie w życiu czytałam...Jestem ci ogromnie wdzięczna za to że mogłam sie poczuć jakbym czytała książke,bacznie śledząc linijki tekstu na ekranie...Nie wiele jest takich blogów...Moge z pewnością wymienić tylko 4...Nie znalazłam jeszcze idealnego o Liam'ie ale wciąż go poszukuje :)
  Dziękuje ci za to że poświęcałaś swój czas dla tego bloga i dla nas <3
  Jakbyś mogła mnie informować na tt o swoich nowych opowiadaniach itd.
  @Julka_Jay_

  OdpowiedzUsuń
 106. Jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam ♡ szkoda że to koniec...to było piękne, ryczę ♡
  @awwmyboobear możesz informować xx

  OdpowiedzUsuń
 107. Dasz znać na tym blogu o następnym? <3
  Najlepsze, na zawsze :3
  przepraszam, że nie komentowałam, tak jakoś wyszło.. jeszcze raz: najlepsze!!<3

  OdpowiedzUsuń
 108. Poryczalam sie. Wiesz ze twoje opowiadanie odkrylam jakies 2 mies temu i juz po 1 rozdziale pokochalam je dlatego trudno mi teraz zakonczyc tak wspaniale opowiadanie czytajac ostatnie slowa . Dziekuje ci za kazdy rozdzial, za kazdy twoj czas poswiecony na pisanie .
  Chcialabym byc informowana o nowym opowiadaniu @sylwiam97

  OdpowiedzUsuń
 109. O matko ;( to naprawdę koniec ;(
  Święty epilog. Autentycznie się popłakałam. Kocham to opowiadanie, napewno będę do niego wracać :))
  Nie mogę się doczekać niego!
  Proszę poinformuj mnie :)
  @_paulina_m

  OdpowiedzUsuń
 110. Piękne zakończenie :)
  Poinformuj mnie: @Wiolka_Official

  OdpowiedzUsuń
 111. Ja tu umieram !!! Razem z nimi XD
  Poinformuj mnie,czekam :@MartynkaTommo
  Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 112. WOW ! Jeszcze mi lecą łzy z oczów. Dziękuję ci za to opowiadanie było cudowne.Mam nadzieje,ze tamto opowiadanie będzie tak samo cudowne :D

  OdpowiedzUsuń
 113. Pewnie narobię błędów pisząc ten komentarz, bo nic nie widzę od łez. To było jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam. Świetna robota. Koniec był niesamowity, każdy rozdział jest niesamowity. Mam nadzieję, że to nie jest koniec twojego pisania.

  OdpowiedzUsuń
 114. Nie wiem co napisać. ..
  PŁACZE JUŻ 10 MINUT ;( NIE MOGĘ SIĘ POZBIERAĆ. NIE WIERZĘ ŻE TO KONIEC :( BĘDĘ TĘSKNIĆ. ..
  MeG.NIALL.. Rycze.
  Masz wielki talent dziewczyno nie zmarnuj go. Powinnaś książkę wydać. Ok idę zjeść czekoladę na pocieszenie.

  Kocham tego Bloga :*/Keli

  OdpowiedzUsuń
 115. Wspaniałe, smutne i ogólnie to aidgisgidsg. brak słów. mam dziś urodziny.epilog to wspaniały prezent.dziękuje ci. śmierć nialla gorszy, na szczęście to tylko fikcja. o boze nie wyobrażam sobie jgo śmierci w realu..:((.oj ale mi długie wyszło. jeszcze raz dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 116. Nie wierze, ze to koniec.. i nie wierze w jaki sposob to sie skonczylo ;(((((((((

  OdpowiedzUsuń
 117. Jak to koniec?!!;( szkoda. Bylo super to opowiadanie MUsisz koniecznie i to bardzo szybko pisac kolejne.Jesli bd pisac nst opowiadanie,to opublikuj je tutaj:) zebym mogla sie dowiedziec ze juz istnieje

  OdpowiedzUsuń
 118. To nie było to czego się spodziewałam, jestem totalnie... WOW. Dziękuję Ci za wykreowanie takiego Nialla. To była dobra przygoda z tym niebieskookim blondynem.:)
  W następnym ff będzie też 5SOS? omg, nie moge się doczekać <3

  OdpowiedzUsuń
 119. siedzę i ryczę ;_;
  Nie wierzę, że to koniec :<
  Jezusiu.. Nigdy nie czytałam tak pięknej historii o miłości, prawdziwej miłości.. :c
  Dziękuję Ci za to, że pisałaś dla nas tę historię.
  Dziękuję za te wszystkie emocje i uczucia, które towarzyszyły mi podczas czytania.
  To jest niesamowite..
  A ta końcówka, po prostu coś pięknego *-*
  Najważniejsze, że będą szczęśliwi RAZEM :)

  Jeśli nie problem, to poinformuj mnie o nowym opowiadaniu :>
  Pozdrawiam ♥♥
  @blue_eyes_9

  OdpowiedzUsuń
 120. czytałam wszystko od początku i czekałam na ten epilog, świetnie piszesz, świetne opowiadanie i wgl <3

  OdpowiedzUsuń
 121. Przeczytałam wszystko od początku aż do końca. Troszkę mi się zachciało płakać, ale w sumie podobnego zakończenia się spodziewałam. Niemniej jednak łezka w oku się zakręciła ;__;
  Życzę weny do pisania kolejnego opowiadania i proszę o informowanie mnie na tt
  @Martuu69

  OdpowiedzUsuń
 122. Nie wiem co mam napisać. Na końcówce płakałam, dosłownie. Rozwaliłaś mnie na miliony kawałków. Nie wiem jak Ty to robisz, ale piszesz świetne, można pozazdrościć takiego talentu.
  Zaczęłam czytać Hungera jak było chyba 6 rozdziałów i wiesz co nie żałuję ani jednej sekundy, którą spędziłam na jego czytaniu. Powiem Ci, że warto było :)
  Czekam na Twoje następne ff z niecierpliwością.
  Mogłabyś mnie poinformować ?
  @gabik93
  Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 123. Dziękuję Ci za Hungera, jest cudowny, a Ty masz wielki dar od Boga i błagam nie zmarnuj go ;)

  Popłakałam się jak nie wiem co, ale to nic. ;<<

  Kocham Cie mocno ♥ @vizja111

  OdpowiedzUsuń
 124. Nie wierzę, że to już koniec... Nie wiem co mogłabym tu napisać... Pokochałam tę historię i trudno będzie mi się z nią rozstać. Piszesz cudownie, ale to już pewnie nie raz słyszałaś ; ) Dlatego nie mogę się już doczekać kolejnej historii! Jestem pewna, że wciągnę się w nią tak bardzo jak w Hungera <3 Pisząc to jeszcze ocieram łzy po przeczytaniu epilogu.
  Zdecydowanie chciałbym być informowana o nowej historii ; D
  Całuję i życzę weny przy pisaniu nowego ff, kochana ; *
  @Glodny_Nialler

  OdpowiedzUsuń
 125. Pokochałam historie Meg i Niall'a od pierwszego rozdziału. Szkoda że to już koniec. Tak myślałam że razem odbiorą sobie życie. Może nie komentowałam ale czytałam każdy dodany przez ciebie rozdział. Na pewno zerknę na twoje nowe opowiadanie jeśli przypadnie mi do gustu na pewno będę czytać. Niall i Meg-miłość która pokonała wszystko nawet utratę siebie nawzajem. via.Astri

  OdpowiedzUsuń
 126. tonę w łzach ... najpiękniejsze opowiadanie jakie czytałam . gratuluję talentu

  OdpowiedzUsuń
 127. Rycze u mnie w pokoju jest wodospad.... i rodzice sie pytaja czemu rycze
  Dobra robota, takiego zakonczenia sie niespodziewalam
  Juz tesknie za Hungerem ♡

  OdpowiedzUsuń
 128. Nie chce mi się wierzyć, że to już koniec. Jest to jedyne fanfiction, na którym się popłakałam i dziękuję Ci za to. Jest to też najlepsze fanfiction, które kiedykolwiek czytałam. Dziękuję Ci za to, za twój zmarnowany czas i za to, że w ogóle jesteś. Uwielbiam Cię. Masz wielki talent, nie zmarnuj go.
  Mogłabyś mnie powiadamiać na twiterze o dodawanych rozdziałach twojego następnego fanfiction? Z góry dziękuję. Pozdrawiam - @JuliiaaStyles

  OdpowiedzUsuń
 129. informuj mnie jeśli to nie problem :) @Niallowa_69

  OdpowiedzUsuń
 130. Uwielbiam Hunger <3 Szkoda, że już koniec... To było naprawdę świetne opowiadanie. Dziękuję ci za nie. Chciałabym dodać coś od siebie, moim zdaniem z każdym rozdziałem pisałaś coraz lepiej. Prolog, pierwszy rozdział... Fajne, ale reszta to było coś :) Gratuluję, rozwijaj się dalej :) Czekam na nowe opowiadanie /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 131. Genialne, wspaniałe, idealne tak mogę to opisać bardzo dziękuję ze pisałaś to opowiadanie uwielbiam twój styl pisania. Czy mogłabyś informować mnie o następnym opowiadaniu? @MeganxOfficial jeszcze raz dzięki

  OdpowiedzUsuń
 132. Dziękuje Ci a wszystko

  OdpowiedzUsuń
 133. Popłakałam się kiedy to czytałam. To było niesamowite! Wszystkie chwile spędzone z Meg i Niallem były cudowne! Jest to i będzie jedno z moich ulubionych fanfiction.. ♥
  Mogłabyś mnie poinformować o nowym opowiadaniu? Mój tt @jestem_niall :)
  love ya <3

  OdpowiedzUsuń
 134. Gdy to czytałam sece bolało mnie jak nigdy..nie miałam nawet siły przełknąć śliny a rence trzensły mi sie jak nwm...a co jeśli oni po śmierci się nie spotkają..kochałam tego bloga szkoda że sie zkończył będe za nim tęsknić ..jestem smutna jakby to była prawdziwa hstoria zakochanych w sobie osób ...będę tęsknić za tym blogiem ...

  OdpowiedzUsuń
 135. Genialne <333 Dziękuje i proszę informuj mnie mój tt t @natala171098 :D

  OdpowiedzUsuń
 136. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec. Siedzę i z niedowierzaniem patrzę w monitor. Kiedy skończyłam to czytać poczułam jak łzy spływają mi po policzkach. "Może dlatego, że on był całym moim życiem." Piękne zakończenie, historia też była niesamowita. Epilog czytałam chyba już z piętnaście razy i ciągle nie mogę uwierzyć. Napisałaś to nieziemsko. Chciałabym mieć taki talent. Kocham twoje opowiadanie i uwielbiam sposób w jaki je zakończyłaś. Mam nadzieję, że odnajdą się po drugiej stronie i będą razem. Na zawsze. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie chwile, w których mogłam czytać twoje dzieło i śledzić życie Nialla i Meg.

  OdpowiedzUsuń
 137. Jeju jakie to opowiadanie piękne :') I podoba mi się zakończenie, nie jestem chyba chora prawda?xd Dziękuję że napisałaś to ff ♥ Teraz jakby nic nie czuję bo to z Niallem, ta myśl... Ale oswoję się z tym
  I przepraszam że dopiero pod epilogiem dodaję komentarz, ale pisałam już do ciebie nawet na tt, że nadrabiam i nie byłam na bieżąco i dopiero teraz jest tu jestem.
  Uwielbiam twój styl pisania. W nowym opowiadaniu będę na pewno na bieżąco ale mogłabyś mnie informować? Jeszcze raz dziękuję za to opowiadanie, uwielbiam cię :) x @luvmybiebster

  OdpowiedzUsuń
 138. Jezuu nie moge uwierzyć, że to już koniec, smutasek ;c Mega zakończenie !!! i oczywiście, że chce być informowana o nowych opowiadaniu <3

  OdpowiedzUsuń
 139. Boże nie mogę przestać ryczeć. :C Piękne.

  OdpowiedzUsuń
 140. Chciałabym żebyś dała linka do tego opowiadania tutaj.. Ponieważ nie mam twitera ... Ale rzdzał zajebisty *.*płacze ;'(

  OdpowiedzUsuń
 141. więc czytałam całą noc to opowiadanie i boże jestem w nim tak bardzo zakochana:(
  podoba im się strasznie twój styl pisania i wgle wszystko mi się podoba, a to co różniło to opowiadanie od innych i zrobiło je najlepszym to to że tym złym był nasz grzeczny i poukładany Niall.
  kocham Cię za to że pisałaś coś tak cudownego i dziękuję Ci z całego serca za to że mogłam przeżyć wszystko razem z Niallem i Meg:)
  epilog cudowny, rozwalił mnie na kawałki i nie mogę się ogarnąć cały czas ryczę haha

  jakbyś mogła byłabym bardzo wdzięczna za powiadamianie mnie o nowych rozdziałach nowego ff:)
  @roks_m

  OdpowiedzUsuń
 142. Boże rycze
  rycze jak głupia
  będe tęskniła ♥
  Prosze informuj mnie o nowym opowiadaniu @MyLove_Is_Niall

  OdpowiedzUsuń
 143. Czytam i płaczę po prostu. To takie piękne a jednocześcnie straszne.
  Dziękuje Ci ze pisałaś coś tak cudownego.
  Historia Nialla i Meg jest cudowna, pełna tajemnic, wciągająca, cieszę się, że mogłam do niej "dołączyć".

  Nie mogę sie doczekać kolejnego ff. Jak możesz to informuj mnie. Pozdrawiam @YourLive_Voice xx

  OdpowiedzUsuń
 144. Strasznie się cieszę, że będziesz pisać kolejne opowiadanie ;D Oczywiście, że będę czytała. A Epilog jest znakomity. ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 145. BOŻE DOPROWADZIŁAŚ MNIE DO PŁACZU :'( ŚLEDZIŁAM HISTORIĘ NIALLA I MEG OD POCZĄTKU I DOTRWAŁAM DO SAMEGO KOŃCA, A TERAZ NIE MOGĘ UWIERZYĆ ŻE JUŻ NIE BĘDZIE KOLEJNEGO ROZDZIAŁU, NA KTÓREGO BĘDĘ ZE ZNIECIERPLIWIENIEM CZEKAŁA, ŻE NIE BĘDĘ WCHODZIŁA TUTAJ PARĘ RAZY DZIENNIE ŻEBY SPRAWDZIĆ CZY JEST JUŻ KOLEJNA CZĘŚĆ PRZYGÓD MEG I NIALLA... WCIĄGNĘŁAM SIĘ W TO FF TAK BARDZO ŻE CZYTAJĄC CZUŁAM JAKBYM PRZEŻYWAŁA TO WSZYSTKO RAZEM Z NIMI. NAPRAWDĘ GENIALNIE PISZESZ MA NADZIEJĘ ŻE W KOLEJNE TWOJE FF WCIĄGNĘ SIĘ TAK BARDZO JAK W HUNGERA :') MOGŁABYŚ MNIE INFORMOWAĆ O NOWYM FF? BYŁABYM BARDZO WDZIĘCZNA @Huugmeeplease ILY ♥

  OdpowiedzUsuń
 146. Jejku, to jest piękne. Nawet nie wiem co mam tu napisać.
  Ogólnie to myślałam, że skończy się szczęśliwie. Zaskoczyłaś mnie. Ale jejku to takie piękne umrzeć blisko ukochanej osoby. Zabili się wzajemnie dla siebie.
  Bardzo Ci dziękuję za to opowiadanie.
  Byłabym Ci naprawdę wdzięczna jeśli byś mnie powiadomiła jak zaczniesz nową historię publikować. @olusiowata_1D
  Jesteś kochana ♥

  OdpowiedzUsuń
 147. omg cudowne nie moge uwiezyc, ze to juz koniec :'(

  OdpowiedzUsuń
 148. Ryczę:'(
  Z całego serca chciałabym Ci podziękować ,że poświęcałaś dla nas czas pisząc tego fanfica , jesteś cudowną osobą i jeszcze raz Ci dziękuję .
  Wielka szkoda , że to już koniec ,ale wiadomo każda historia ma swoje zokończenie .
  Życze weny w pisaniu innych fanfictionów .
  Meg&Niall 4ever
  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 149. Ryczę, trzęsę się cała, nie mogę uwierzyć, że to już się skończyło. I w dodatku nie spodziewałam się, że tak to zakończysz. Mimo wszystko ogroooomnie ci dziękuję za to opowiadanie i obiecuję, że będę stałym gościem i czytelnikiem twojego nowego opowiadania xx

  OdpowiedzUsuń
 150. Nie wiem co mam powiedzieć... łzy same zaczęły mi wypływać. Meg i Niall na zawsze

  OdpowiedzUsuń
 151. ja... j a wgl... wow. nie wiem co powiedziec. mam na twrzy taki szok i do tego placze. jezu no nie wiem co nawet tu napisać. Chciałabym ci podziękowac za takie cudowne opowiadanie jakim był Hunger. uwielbiała czytać kolejno nowe dodawane rozdziały to sprawiało mi radoche gdy przeklinałam cie w myslach jak urywałąś rozdział w najbardziej drastycznym momencie XD Jesteś niesamowita, że miałaś do nas cierpliwośc i do naszych kolejnych pytan 'kiedy bedzie nowy rozdzial' :) dziekuje ci z całego serca i moge szczerze powiedziec, ż enigdy, ale to przenigdy nie zapomne tego cudownego opowiadania! Nie zdziwie sie jak jakas anglka zacznie tłumaczyć twoje opowiadanie na język angielski lolz XD no to wszystko z mojej strony. chciałabym też żebyś mnie poinformowała o nowym opowiadaniu na moim twitterze ------------> @hazzrawrx <------------- i życzę, aby koljne tez było takie niesomiwite jak 'HUNGER'

  <3

  OdpowiedzUsuń
 152. Nie wierzęę ze to się skończyło .. To było niesamowite opowiadanie. W sumie to chyba nie spodziewałam się takiego zakończenia,ale jest świetne.
  Jestem pewna ze bd czytać twoje kolejne opowiadanie! Czekam z niecierpliwością i idę przeżywać koniec hunger'a ..see you soon!

  OdpowiedzUsuń
 153. Czeeeść! Nie miałam czasu na bieżąco czytać kilku ostatnich rozdziałów, ale wszystko nadrobiłam. Chciałabym Ci bardzo podziękować. Czytam Hungera prawie od początku i zawsze na każdy rozdział czekałam z niecierpliwością. Przecudna historia! To opowiadanie zawiera w sobie wszystko! Jest zaskakujące, trzyma w napięciu, wywołuje 1000 emocji na minutę! Na prawdę masz talent! Dziękuję jeszcze raz i życzę powodzenia oraz wytrwałości w pisaniu następnego. Na pewno będę je śledzić, dlatego proszę o info jak już pojawi się pierwszy rozdział :) ściskammmm! @one_belief

  OdpowiedzUsuń
 154. Ryczę, ten blog jeat cudowny.
  Dziękuję.
  To jest jedno z niewielu opowiadań, które dorównuje Dark'owi, Danger'owi i innym. Gratuluje x

  OdpowiedzUsuń
 155. to jest takie piękne kochanie. wzruszyłam się. najpiękniejsze zakończenie jakie kiedykolwiek przeczytałam, poważnie. kocham to opowiadanie i nadal kocham, przykro mi, że już się skończyło, ale widocznie tak musiało być. i dobrze, że wybrałaś taki moment na koniec, przeciąganie czegoś nigdy nie ma sensu, podziwiam Cię. chciałabym, zebyś informowała mnie o swoim nowym opowiadaniu, gdy już się pojawi. @inspired_by_1dx

  OdpowiedzUsuń
 156. ten blog popostu kocham nad zycie . kiedy weszlam zobaczyc czy juz dodalas troche posmutnialam bo widzialam ze to juz koniec . mialabym do ciebie dwie prozby pierwsza to taka czy bys mogla nie usuwac go ? bardzo mi na tym zalezy bede go czytac od poczatku az w koncu nie zaczniesz nowego . duga za razem sprawa to taka czy bys mogla podac mi swojego twittera . na pewno zaobserwuje . z niecierpliwoscia czekam na nowy blog . paulina xx

  OdpowiedzUsuń
 157. po prostu płakałam..nadal płaczę..
  w pewnym sensie spodziewałam się że tak się skończy, ale jednak to był szok.
  mam nadzieję że będziesz pisać kolejne opowiadanie...

  @PPatryczeczek

  OdpowiedzUsuń
 158. Tak szybko i przyjemnie mi się to czytało, często wchodziłam tu kilka razy dziennie żeby zobaczyć czy rozdział się pojawił :) Pamiętam żę niedawno był początek a teraz koniec :c
  KOCHAM TO OPOWIADANIE I SZKODA ZE JUŻ KONIEC ALE ZAWSZE JEST JAKIEŚ ZAKOŃCZENIE aż łza mi się w oku kręciła jak to czytałam ostatni rozdział ostatni :'3
  WYKONAŁAŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY :) DZIĘKUJĘ :3333 :* <3
  @KarolinaSzalek

  OdpowiedzUsuń
 159. kurde no ! to było jedno z moich ulubionych opowiadań a się już skończyło.. ją liczyłam na 2 sezon a tu patrze a oni się zabili :c szkoda :'( ale wiem, drugi blog będzie równie zajebisty :D mój tt - @JuliaDykszak szczerze nie pamiętam czy ze spacja czy bez xD :p

  OdpowiedzUsuń
 160. Dziewczyno ! popłakałam sie prawie początek był zajebisty te emocje , milość , delikatnoś a zarazem brutalność uwielbiam właśnie takie opowiadania ! i BŁAGAM ZACZNIJ PISAC KOLEJNY MASZ OGROMNY TALENT !!! <3 UWIELBIAM CIĘ

  OdpowiedzUsuń
 161. oh szkoda że tak szybko się skonczylo ;_; to był blog z opowiadaniem którego cotydzien sprawdzałam czy niema nic nowego ;/

  OdpowiedzUsuń
 162. dziękuje Ci za wszystko i bardzo ale to bardzo Cię kocham xx / proszę o informowanie @ohshutuphazzaa

  OdpowiedzUsuń
 163. Ryczalam!
  NAJLEPSZE OPOWIADANIE EVER!!!
  CZEKAM NA NASTĘPNE!
  proszę o informowanie @LittleSue69

  OdpowiedzUsuń
 164. Nie wierzę, że to już koniec!!! Z jednej strony jestem smutna, ale z drugiej wiem, że ich śmierć była jedynym wyjściem. NA pewno czekam na nastepne opowiadanie :)

  OdpowiedzUsuń
 165. Boże czytając to wybuchłam płaczem i nie mogłam się pozbierać jakoś przez 30 minut. Nie wierzę, że to już koniec, tak bardzo kochałam to opowiadanie. :((

  OdpowiedzUsuń
 166. "You got something I need,
  In this world full of people there’s one killing me
  And if we only die once I wanna die with you" .. tak bardzo sie nasuwa po epilogu. :(

  OdpowiedzUsuń
 167. Ryczę jak głupia. Masz WIELKI talent. Kocham Cię <3

  OdpowiedzUsuń
 168. Ryczę jak głupia...
  Dziękuję. Tyle potrafię z siebie wydusić..

  OdpowiedzUsuń
 169. Super opowiadanie. Proszę o informowanie @JULIASTANCZYK

  OdpowiedzUsuń
 170. Czy to jakiś nowy ocean?! a nie sorry... TO TYLKO MOJE ŁZY!
  To jest najsmutniejsze a zarazem najpiękniejsze zakończenie opowiadanie, jak mogłabym sobie tylko wyobrazić...
  Masz niesamowity talent do pisania i w ogóle do wymyślania, tak niezwykłych historii!
  Mam nadzieję, że kiedyś zrobisz karierę jako pisarka, bo z pewnością na to zasługujesz! +możesz już sobie zapisać pierwszą czytelniczkę i wierną fankę (to ja xD) jednym słowem... no dobra może dwoma xD KOCHAM CIĘ!
  Życzę ci... hm... na pewno WENY i oczywiście czasu do pisania, bo wydaje mi się że to jest najważniejsze ;)
  Oczywiście nie mogę się doczekać kolejnego twojego opowiadania i byłabym ci wdzięczna, gdybyś powiadomiła mnie o nim na TT @CandyForNiall....
  Z góry dziękuję za powiadomienie i dziękuję ogólnie za wprowadzenie mnie w ten niezwykły świat Meg i Niall'a ♥

  OdpowiedzUsuń
 171. O nie kurwa nie, ja sie zapytuje co to ma być?!!!!!! Zlamalas mi serce. Czemu? Czemu? Czemu? Jak oni mogli wgl to zrobic?!!!!!! Jprdl tp kpniec mojego życia.
  PS chce byc informowana @MyDirection14

  OdpowiedzUsuń
 172. To opowiadanie było jednym z najlepszych opowiadań jakie przeczytałam. Ryczę jak głupia, ale bardzo dziękuję że stworzyłaś tak piękne opowiadanie <3

  OdpowiedzUsuń
 173. brak słów .... świetne zakończenie moim zdaniem dobrze zrobili po przeczytaniu złapałam rozkminę nad własnym życiem świetne opowiadanie szkoda że to już koniec ale wszystko co dobre kiedyś się kończy ...

  Dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 174. Kochana szkoda że to już koniec. Prosze jeśli bd pisać nowy blog to mnie poinformuj

  OdpowiedzUsuń
 175. Wspanialy blog szkoda , ze juz koniec, ale kiedy juz strzelili by umrzec zaczęłam ryczec jak głupia. Cudownie zakonczone podziwiam i czekam na następny blog .

  OdpowiedzUsuń
 176. Nie mogę się opanować. To jest ta cudowne. Dosłownie. Czuję jak wzruszenie obejmuje każdą komórkę mojego ciała. Łzy to stanowczo zbyt mało, by wyrazić jak bardzo poruszona jestem, końcową scenę.
  Przyznam się, że uroniłam łzę dopiero w momencie, gdy Niall się uśmiechnął. To było tak cholernie wzruszające. Gratuluje wspaniałego bloga, moja droga.
  Kocham cie xx

  OdpowiedzUsuń
 177. W jeden dzień przeczytałam całe Twoje opowiadanie, i jestem w nim śmiertelnie zakochana! Swoim pisaniem poruszyłaś we mnie niesamowite emocje, więc nie mam co sie dziwić, że przez epilog od jakiś 10 minut nie mogę się uspokoić, a z moich oczu nadal płyną łzy. Naprawdę, cudownie piszesz i z chęcią przeczytam wszystko, co opublikujesz. Pomimo, że koniec jest tragiczny, nie był jednak smutny, bo niósł za sobą miłość. Przeniosłaś w tym opowiadaniu wiele życiowych prawd, i czytajac to, uświadomiłam sobie wiele rzeczy, za co niezmiernie Ci dziekuję <3 Gdy będziesz miała nowego bloga, lub coś opublikujesz, prosze poinformuj mnie na moim tt @vintageneverend, będę wdzięczna :) Rozpisałam się, ale licze, że nie masz mi tego za złe :> Jeszcze raz dziękuję, za takk ślicznego bloga, i mam nadzieję, że do nastepnych, które będę juz komentować na bieżąco :P

  OdpowiedzUsuń
 178. SZKODA ZE TO JUZ KONIEC JAK SIE O TYM DOWIEDZIAŁAM ZE JUZ KONCZYSZ PISAC TO SIE POPŁAKAŁAM BO...;C KURDE NA PRAWDE...AHH NIC <3 KOCHAM CIE <3

  OdpowiedzUsuń
 179. @niewidoczna_ chce być informowana i to jak! XD popłakałam sie aż....

  OdpowiedzUsuń
 180. Wiesz co jest złe? A no, to, że zabiłaś ich oboje.
  Wiesz co jest gorsze? A no, to, że ciężko jest mi się rozstać z HUNGEREM.
  Wiesz, co jest najgorsze? To przekonywanie samej siebie, że "oni nadal żyją", mając przed oczami scenę ich śmierci...

  Jesteś kompletnie.. Kto zabija głównych bohaterów? W jakiej książce? Ja pierdolę. Dla mnie, to choćby się rzucili w kwas solny i tak żyją!

  "- O czym jest hunger?
  - O wszystkim i o niczym..."

  Dzięki, za wszystko.

  "Oni żyją. Oni nadal żyją. Gdzie? W moim sercu.." ~ Me With a Dot. inaczej @Me_Xx_ :))

  OdpowiedzUsuń
 181. hej hej :) ja tutaj komentuję pierwszy raz bo Twoje opowiadanie znalazłam niedawno i nadrabiałam wszystkie rozdziały i nie zdążyłam napisać jakiegokolwiek komentarza bo dzisiaj miałam czytać rozdział 34 a tu patrze i epilog O.O cholernie mi szkoda bo twoje ff było zajebiste i ogólnie aż brak słów żeby opisać mój zachwyt! masz wielki talent <33
  chciałabym przeczytać też twoje nowe opowiadanie o którym tutaj piszesz i dlatego jeżeli można poproszę Cię abyś mnie poinformowałam na tt jeżeli opublikujesz prolog albo cuś :) z góry bardzo Ci dziękuję i życze powodzenia, weny i chęci na nowe ff <333 bedę jego stałą czytelniczką :** buziaki
  mój tt - @WTuszynska

  OdpowiedzUsuń
 182. kurde Meg, weszłam tu, szukając nowego rozdziału, zapomniałam że to koniec opowiadania :( uzależniłam się od niego :(
  @Im_A_Fruit

  OdpowiedzUsuń
 183. O boze ;o ostatnie zdania :o
  Kocham to :o @mysza_13 :3 informuj mnie! Błagam! :3

  OdpowiedzUsuń
 184. Siedze w szkole. Czytam. Rycze. Ludzie robia aferę. Nie moge przestac ryczeć. To bylo tak niesamowite opowiadanie... Nie wiem co dalej napisać bo ręce mi sie trzęsą. Kocham
  @NahHazza

  OdpowiedzUsuń
 185. To najpiękniejsze zakończenie E V E R *.* Tak sie poryczalam. Podświadomie przypuszczalam ze tak moglby sie skonczyc Hunger ale nie sądziłam ze tak perfekcyjnie to opiszesz. Kocham i cb i Hungera i wszystko w tym najcudowniejszym ff. Czytalam sluchając "Right now"więc to juz poprostu ^.^ czuję ze jestem w nierealnie pięknym niebie. Nie ma słow ktore opisały by moje uczucia teraz. Musisz wiedzieć że byłam niesamowicie związana z Hungerem prawie od samego początku dlatego tez trudno jest mi sie pogodzić z zakończeniem tego opowiadania. Codziennie wchodziłam tu mając nadzieję na nowy rozdział. Troche jest mi smutno ze nie moge wrocic do tamtych chwil. Komentarza z moim tt nie znajdziesz pod któryms z rozdziałow, zazwyczaj pisałam z anonima. Przepraszam cie za to. Chyba musze sie przyzwyczaic do tego ze nie bedzie kolejnych rozdzialow, nie bedzie tego czekania,.. nie bedzie Meg i Nialla.., to sie juz skonczylo i trzeba isc dalej. Bardzo ci dziękuję za to ze mimo wszystko nie poddawalas sie w pisaniu tego ff, brnełaś do przodu. Podziwiam cie baaaardzo.Do napisania, @fajna20
  P.S. Jestem ciekawa czy przeczytałaś ten komentarz.. Jeśli tak to daj jakiś znak, nie wiem, moze na twiterze?? :) Dzięki za wszystko xx
  P.P.S. Mozesz tym razem informować mnie o rozdziałach nowego ff jak zaczniesz pisać?? Ładnie proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 186. OMG *.* jak ja przy tym ryczałam :') nigdy nie płakałam przy żadnym opowiadaniu a tu proszę. nie sądziłam że Hunger się tak zakończy ale jednak było to najlepsze zakończenie :'D kocham cię i twoje już zakończone opowiadanie.
  Szkoda mi Meg i Nialla.. to się nazywa miłość do końca życia i to dosłownie.
  Nie bd się rozpisywać ale bardzo bym chciała abyś poinformowała mnie o twoim najstępnym opowiadaniu :* życzę weny :) @SKoziorek - tt

  OdpowiedzUsuń
 187. to jest najpiekniejszy ff na swiecie...poplakalam sie .Jestes swietna kocham cie...warto bylo czytac xx<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 188. O KURWA.
  Takiego zakończenia w życiu bym się nie spodziewała. Znalazłam bloga kilka dni temu i ZAKOCHAŁAM SIĘ. Cudo, cudo, cudo *.*
  Piękny styl, fascynująca fabuła, cudowni bohaterzy - wszystko co trzeba! ;)
  Jestem szczerze zachwycona :D
  Chciała bym, abyś mnie poinformowała o nowym blogu, kiedy już będzie ;) Mój tt: @WatashiWaPato

  /http://niall-horan-polish-imagine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 189. O.Mój.Boże. ! Szkoda, że to już koniec . ;c Bd tesknić za Hungerem . Najlepszy epilog ever . Wiem co mówie bo dużo czytałam . Podziwiam Cie . Czekam na nowe opowiadanie .

  OdpowiedzUsuń